Maple Fudge

Maple Fudge

$9.99
{{option.name}}: {{selected_options[option.position]}}
{{value_obj.value}}

Once you have tried our mouthwatering homemade fudge made with real butter, you will understand why people return year after year.  Price per 1/2 lb. in acetate with a small knife.

Show More Show Less

Price History

$9.49 $9.99 (+$0.50)
$9.99 $9.99 ($0)