Snack Stix - Mild

Snack Stix - Mild

$2.50
{{option.name}}: {{selected_options[option.position]}}
{{value_obj.value}}

   Bet you can't eat just one. Great for school lunches or an easy, tidy take-along for family trips.  Price is per stick.  Please note that upon purchase, we will individually package your order for pickup or delivery.  Delivery to your door can be arranged for a $15.00 fee.  Please ensure that the email and phone information you enter is correct at checkout, as this is how we will contact you.

Show More Show Less