Coyote 31" Single Access Door with Double Drawer Combo | C3-CD2DC31
{{option.name}}: {{selected_options[option.position]}}
{{value_obj.value}}
Coyote 31" Single Access Door with Double Drawer Combo | C3-CD2DC31   The ultimate combination of functionality, durability, and style for your outdoor kitchen. Coyote’s storage solutions deliver effortless convenience and elevate every aspect of your outdoor living experience. Crafted with premium 304 stainless steel, every feature is built to withstand the elements while providing unmatched durability and style for your outdoor kitchen. Enjoy seamless functionality with soft-close door hinges designed for quiet, smooth operation, and keep your storage secure and organized with two spacious soft-close drawers. Features: 2 removable drawers 1 single access door Soft close drawers & door hinges 304 stainless-steel construction Durable rigid construction Beveled trim Newly redesigned end cap and handle Cutout Dimensions: 20.5" (H) x 26.5" (W) x 20.125" (D)