Rsrteng H20-ADHSEF 8K 32MP IP Camera Tester
{{option.name}}: {{selected_options[option.position]}}
{{value_obj.value}}
Rsrteng H20-ADHSEF CCTV tester supports up to 8K 32MP 24FPS IP camera testing and supports ONVIF protocol.Supports standard POE, POE+, Hi-POE (POE++, maximum power 90W. Supports standard POE cameras and high-power PTZ ball machines with POE function)Dual Gigabit network ports, RJ45, 10/100/1000M adaptive interfaceSupports TVI camera test, CVI camera test, AHD camera test, EX-SDI camera test.Android 11.0 supports most app downloads. Brand Rsrteng Model IPC-H20-ADHSEF Operating system Android 11.0 Display 8 inch IPS touch screen, 2048x1536 resolution, Backlit buttons Operation method Touch screen + keys CPU 2.0GHz, 4 cores RAM(DDR) 2GB FLASH(EMMC) 16GB IP camera test Support max 8K 32MP 24FPS IP camera test, Support ONVIF protocol IP Discovery/Quick ONVIF/IPC test /RTSP play /Client APK 4CH Onvif camera testing Rapid Video: Auto view the video, create testing reportĀ  Hik test tool: support batch activate for Hikvision cameras and modify IP address, modify passw