Saffron Aioli Jar
$6.00
{{option.name}}:
{{selected_options[option.position]}}
{{value_obj.value}}
Never had saffron before? Don't be scared. There's a reason this spice cost more per lb than gold, it's a buttery delight. Particularly suited for inclusion in Mediterranean dishes but versatile enough for your everyday sandwich or dipping. 9 oz jar.
Show More
Show Less